Model SGDV-5R5A01A
Country Of Origin JAPAN
Input Current 1 3.7A
Input Current 2 0.2A
Input Frequency 1 50/60Hz
Input Frequency 2 50/60Hz
Input Voltage 1 200-230V
Input Voltage 2 200-230V
Output Current 5.5A
Output Frequency 0-400Hz
Output Power 750W